На општинској смотри „Шта знаш о саобраћају“ наши ученици показали завидно знање и вештину. Екипа „А“ освојила је 1. место, екипа „Б“ 3. место, екипа „Ц“ 4. место, а ученик Андреја Миленковић биће члан општинске екипе на окружној смотри.

Екипа „А“

Миа Манојловић
Лазар Димитријевић
Андрија Станковић

Сава Миловановић ученик 7. разреда наше школе освојио је 3. награду на 43. државном такмичењу из физике које је одржано у Краљеву… честитамо Сави и његовом наставнику Владану Јовановићу

Петар Милосављевић је на окружном такмичењу из Технике и технологије које је данас одржано у Белушићу освојио 2. награду. Он је у веома јакој конкуренцији освојио 49/60 поена… Честитамо

На окружном такмичењу из Српског језика које је јуче одржано у Свилајнцу наши ученици су бриљирали:

5. разред
Круна Тодоровић – 1. место

6. разред
Јана Тодоровић – 2. место
Јана Николић – 3. место

Честитамо…

Неда Николић 1. место на окружном такмичењу у пливању у дисциплини 50м леђно, а 5. место на републичком у Нишу у истој дисциплини.
Сара Мијајловић 1. место на окружном такмичењу у пливању у дисциплини 50м краул, а 5. место на републичком у Нишу у истој дисциплини.
Уна Мутавџић 1. место на окружном такмичењу у пливању у дисциплини 50м леђно, а 5. место на републичком у Нишу у истој дисциплини.
Честитамо

Јулија Миладиновић 4/2 2. награда на републичком такмичењу… Честитке

Леда Миловановић 5/3 освојила 2. место на општинском такмичењу из историје (20. 03) и учествовала на окружном (10. 04)!

Стигле су нам сјајне вести са окружног такмичења из хемије !!!!🏆🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬🧑‍🔬
7. разред:
Сава Миловановић – 🥈2. награда
Лена Здравковић – 🥉3. награда
Ена Јовановић – учешће
Александар Божиновић – учешће
8. разред:
Алексија Михаиловић – 🥈2. награда
Браво за наше младе хемичаре и наставницу Јасну Радосављевић !!!!