У понедељак 24.1.2022. године почиње друго полугодиште школске 2021/2022. године.

Тим за школе донео je одлуку да од  24. јануара 2022. године, ученици од првог до четвртог разреда основних школа наставу похађају непосредно, док ће ученици од петог до осмог разреда образовно-васпитни рад пратити по комбинованом моделу и ићи у школу дан за даном, подељени у две групе.

Ученици млађих разреда наше школе крећу са наставом у  поподневној смени и раде по досадашњем моделу.

Настава у старијим разредима наше школе почиње у преподневној смени и одвијаће се по комбинованом моделу, тј. организована је тако да ученици једне групе долазе у школу сваког другог дана и то:

Група А – понедељак, среда и петак

Група Б – уторак и четвртак

Наредне недеље групе мењају наставне дане када долазе у школу. Данима када не долазе у школу ученици наставу прате на даљину, и уче по упутствима својих наставника које добијају путем Гугл учионице, РТС-а… , и на све друге начине за које се наставници буду определи у циљу реализације програма и остваривања циљева наставе.

Ритам радног дана (распоред звоњења) као и распоред часова остају исти као и до сада.

За  време и током боравка у школи, од момента уласка у школско двориште до напуштања школског дворишта, обавезна је употреба заштитних маски  за све запослене, ученике и трећа лица.

Свим ученицима и запосленима желимо срећан почетак другог полугодишта.

ОСТАНИТЕ ЗДРАВИ