У среду 01.09.2021. год. почиње нова школска 2021/2022. година

Ученици наше школу наставу ће похађати по првом моделу (образовно-васпитни рад може да се одвија у школи, за све ученике у одељењу истовремено. Час траје 45 минута, деца седе заједно у клупама, носе маску само док разговарају. Вакцинисани наставници не носе маску све док не приђу ученику на 1.5 метар растојања).

Уколико дође до промене модела наставе, школе ће о томе обавестити родитеље до петка до 12 часова.

На почетку школске године наставу ће у преподневној смени похађати млађи разреди, а у поподневној старији разреди. Смене се мењају сваке недеље.

Свечани пријем ђака првака биће приређен 1. септембра у 9 сати у школском дворишту.

Настава ће се у наступајућој школској години одвијати по новом распореду часова и устаљеном распореду звоњења.

Распоред часова можете погледати на сајту школе у делу “ Рад школе -> Распоред часова “  или кликом на линк ОВДЕ .

Распоред звоњења налази се на сајту школе у делу “ Рад школе -> Распоред звоњења “ а можете га прегледати и кликом на линк ОВДЕ .

Као и до сада, водимо рачуна о поштовању мера у COVID-19 условима.

Свим ученицима и запосленима желимо срећан почетак нове школске године и добро здравље