Почев од 2.11.2020. год. настава ће се одвијати по новом распореду часова и са новим распоредом звоњења.

Нови распоред звоњења у COVID-19 условима можете погледати на сајту школе у делу „Рад школе -> Школско звоно“ или кликом на линк ОВДЕ .

Нови распоред часова ће и даље бити исти сваке друге недеље тј одвијаће се по ПАР-НЕПАР систему.

Распоред часова за ПАРНЕ НЕДЕЉЕ (10. недеља, 12. недеља,… ) можете погледати ОВДЕ .

Распоред часова за НЕПАРНЕ НЕДЕЉЕ (11. недеља, 13. недеља,…. ) можете погледати ОВДЕ .

Редни број недеља дат је у Калндару рада за школску 2020/21 годину а можете га погледати и кликом ОВДЕ .

Као и до сада, при изради ових распореда вођено је рачуна о поштовању мера у COVID-19 условима.

Свим ученицима и запосленима желимо добро здравље