ОД СЕПТЕМБРА 2021. ГОДИНЕ У ОШ “17.ОКТОБАР“ ПРЕДШКОЛСКА ГРУПА ВРТИЋА „ПИОНИР“!

Полазак у школу је озбиљан корак у животу деце. Први кораци у школском животу су значајни и за децу и њихове родитеље. Основна школа ,, 17 октобар“ посебну пажњу посвећује будућим ђацима првацима јер први кораци у школису важни за :

– Емоционални развој
– Интелектуални развој
– Социјални развој

Припрема деце за полазак у школу је значајан фактор који доприноси бољој адаптацији на школску средину. Стручни и искусни учитељи Основне школе ,,17 октобар“ раде на припреми ђака првака кроз низ радионица за децу и родитеље. Нова ситуација захтева и нове облике рада.
За будуће предшколце који ће први разред уписати у школској 2022/23. години припремамо следеће: ОДРЖАВАЊЕ ЧАСОВА ЕНГЛЕСКОГ, ШКОЛИЦЕ СПОРТА, ЛИКОВНИХ РАДИОНИЦА И ЗАНИМЉИВИХ САДРЖАЈА ( радионице, квизови, мини приредбе) СА БУДУЋИМ УЧИТЕЉИМА И НАСТАВНИЦИМА ШКОЛЕ.
Циљ овог програма је упознавање деце са школом ,, 17 октобар“ што омогућава боље прилагођавање у првим данима школског живота .