Наши ученици и њихови наставници и даље су активни на свим пољима. У протеклих месец дана реализовано је више активности које су за циљ имале дружење, учење, толеранцију, развој…

Поводом Дана толеранције посетили смо школу „11. мај“ у Јагодини. Заједничко дружење протекло је у дивној атмосвери, разменили смо мишљења о толеранцији а ученици су са својим наставницима припремили програм у коме су нам приказали своје ликовне и писане радове на ову тему.

Ученици четвртог разреда наше школе учествовали су на такмичењу из рачунарске и информатичке писмености „ДАБАР“

Ученици одељења 1/1 посетили су са својом учитељицом Весном Миленковић школску библиотеку и постали њени чланови-

Наши четвртаци и наши предшколци учествовали су у заједничком пројекту „кроз бајке и басне“